Сб, 20.04.24, 5.51 AM
Сопілкар
Головна сторінка | як писати музику для сопілки - для спілкування | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
для спілкування » для сопілкарів і сопілкарок » для композиторів » як писати музику для сопілки (поради, зауваження, питання)
як писати музику для сопілки
sopilkaДата: Пт, 13.03.09, 0.40 AM | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлення: 44
Статус: Offline
Якщо у вас є велике бажання написати музику для своєї сопілки, для дуету сопілок, або ще навіть для цілого ансамблю, але ви знаєте як це зробити, чи у вас виникають перешкоди - питайте і ми вам обов'язково допоможемо. Або ви можете поділитися вже набутим композиторським досвідом з іншими. Також ви можете познайомити нас із вашими творчими успіхами. Отож все в ваших руках
 
UnderGraveДата: Ср, 09.09.09, 9.40 PM | Повідомлення # 2
Прима
Група: Проверенные
Повідомлення: 6
Статус: Offline
Мав деякий досвід. Узимку написав простеньку інструменталочку на гітарі і записав, а навесні до моїх рук потрапила сопілка. На гітарний фон наклав соло-мелодію на сопілці. Дещо вийшло. У вигляді аудіо воно вже є, але сиро та лажово, + покищо у мене лише пластикова сопілка і звук відповідний. Коли буде не в лінь - партію сопілки вдосконалю трошки і наберу ноти. Ось. Буду радий поділитись досвідом)
 
AbiturientДата: Чт, 01.04.10, 8.24 AM | Повідомлення # 3
Сопілкар
Група: Администраторы
Повідомлення: 56
Статус: Offline
Думаю композиторство це загальне поняття, нема окремих композиторів суто для сопілки
(але композитор мав би знати діапазон і зручність гри інструменту, для якого пише)
 
UnderGraveДата: Вт, 12.04.11, 5.38 PM | Повідомлення # 4
Прима
Група: Проверенные
Повідомлення: 6
Статус: Offline
Вірно сказано

Добавлено (12.04.11, 5.38 PM)
---------------------------------------------
http://file.qip.ru/file/aaUPTknP/Мензеров_О_О_-_Псня_для_гтари_.html - от моя простенька пісенька)

 
для спілкування » для сопілкарів і сопілкарок » для композиторів » як писати музику для сопілки (поради, зауваження, питання)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Меню сайту
Форма входу
Друзі сайту
Статистика
Copyright MyCorp © 2024