Пт, 19.04.24, 1.13 PM
Сопілкар
Головна сторінка | Порада початківцю - для спілкування | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
для спілкування » для сопілкарів і сопілкарок » для тих, хто навчається і грає » Порада початківцю
Порада початківцю
МихайлоДата: Ср, 01.07.09, 10.23 PM | Повідомлення # 1
Група: захожане





Чотири дні тому на Країні Мрій купив сопілку, спочатку не міг нарадуватися бо давно про це мріяв. А зараз ходжу засмучений. Вже два дні намагаюся досягти більш менш нормального звучання звукоряду. Але нічого не виходить. Хоч вбий але не можу зіграти перехід між нотами Фа, Соляь, Ля. Фа звучить в одній октаві, Ля в октаві яка звучить нижче. А між ними соль - і ні туди і ні сюди, сопить, зривається.
Як ви вважаєте, це повязано із самим інструментом чи я щось не правильно роблю?

Додано (01.07.09, 11.23 Pm)
---------------------------------------------
Ледь не забув, сопілка звичайна 10-ти отвірна. Тональність сопілки До. Аплікатуру використовував яку наведено в цій статті - http://www.pisni.org.ua/articles/104.html

 
AbiturientДата: Сб, 11.07.09, 12.49 PM | Повідомлення # 2
Сопілкар
Група: Администраторы
Повідомлення: 56
Статус: Offline
Мабуть, Ви передуваєте: фа виходить у 3-й октаві, ля у 2-ій.
Спробуйте дути у сопілку слабше, щоб була 1 або 2 октава.
 
МихайлоДата: Пн, 13.07.09, 0.29 AM | Повідомлення # 3
Група: захожане





На Трипільському Колі зловив одого сопілкаря, він мені провів невеличкий лікбез. Виявляється я дув Фа в другій октаві, а Ля в першій. В принципі проблема залишилася. Зараз я можу в першій октаві видути всі ноти(раніше не виходило), а в другій доходжу до Фа біль менш нормально, а вище вже важко втримати, зривається в першу октаву, хіба що беру дуже короткі ноти. Поки що пісні які я вивчаю не потребують нот вище за Фа друго октави, тому нормально, а от коли знадобиться то буду працювати над диханням і звуковидобуванням.
 
AbiturientДата: Вт, 14.07.09, 7.48 AM | Повідомлення # 4
Сопілкар
Група: Администраторы
Повідомлення: 56
Статус: Offline
Якщо це не з інструментом проблема - тренуйте дихання: сопілка не свисток - не треба сильно дути ;-р
 
для спілкування » для сопілкарів і сопілкарок » для тих, хто навчається і грає » Порада початківцю
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Меню сайту
Форма входу
Друзі сайту
Статистика
Copyright MyCorp © 2024